Biulentyn Informacji Publicznej

6 marca szkołę odwiedzili nasi absolwenci, członkowie  Szalowskiego Zespołu Wokalnego  w składzie: Maria Dziedzic – dyrygent, Antonina Sorota, Justyna Gryboś, Joanna Jacher , Gabriela Burkot, Piotr Wojtas, Kamil Kukla, Adam Homoncik oraz Szczepan Sorota

Przybyli, aby opowiedzieć nam o swoich pasjach i sukcesach. Podczas spotkania zaśpiewali dla nas kilka utworów. Mieliśmy okazję posłuchać muzyki poważnej, którą zaprezentował Szczepan, a także usłyszeć utwory rozrywkowe, pieśni patriotyczne i kościelne w wykonaniu SZeWu. Nasi goście podzielili się swoimi przeżyciami i odpowiedzieli na wiele nurtujących pytań, dotyczących ich muzycznej kariery. Udzielili nam także kilku cennych wskazówek oraz zachęcili do rozwijania zainteresowań. Spotkanie upłynęło w bardzo przyjemnej atmosferze. Cieszymy się, że mogliśmy posłuchać starszych kolegów i przekonać się, że marzenia się spełniają.
Nasi wspaniali absolwenci swoją działalnością promują również „małą ojczyznę”- Szalową.
                                                                                                             

                                                                                                                                     Emilia Sorota.