Biulentyn Informacji Publicznej

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Magurskiego Parku Narodowego, edycja XVII pt. „Magurska paleta barw”. Listopadowe pozalekcyjne zajęcia koła plastycznego pod kierunkiem pani Lucyny Jamer-Książkiewicz poświęcono na analizę tematu konkursu, próbne szkice i wybór plastycznych technik. Ostatecznie na konkurs wysłano 17 prac. Kilka z nich uzyskało uznanie w oczach jury i autorom przyznano wyróżnienia. Byli to;

Wiele prac, poza tymi nagrodzonymi, tradycyjnie zostało wyróżnione udziałem w wystawie pokonkursowej. Na wystawie znalazły się prace następujących uczniów z naszej szkoły;
Wiktora Turskiego kl. 6, Zofii Dziedzic, kl. 5, Ksawerego Kostrzewy, kl. 6, Aleksandry Soroty kl. 5, Magdaleny Bryły kl. 6, Weroniki Paluch kl. 6, Natana Kafla kl. 2, Wiktorii Pisarczyk kl. 2, Wiktora Palucha kl. 2, Kamili Sikory kl. 2, Marii Paluch kl. 2, Aleksandry Apola kl. 2

13 grudnia 2022 r. w Ośrodku Edukacyjno – Muzealnym im. Jana Szafrańskiego w Krempnej odbyła się uroczystość rozdania nagród, w której wzięliśmy udział. Oprócz wręczenia nagród i wyróżnień mogliśmy obejrzeć wystawę prac, braliśmy udział w głosowaniu na nagrodę publiczności, uczestniczyliśmy w spotkaniu z Panem Józefem Różańskim i Panem Konradem Krasoniem (pracownikami MPN), którzy w niezwykle interesujący sposób przedstawili „Przyrodnicze opowieści z krainy ognia i lodu”, obejrzeliśmy wystawy Ośrodka Edukacyjnego. Trzeba przyznać, że rok rocznie wyjazd do siedziby Magurskiego Parku Narodowego dostarcza niezapomnianych wrażeń i przeżyć głównie ze względu na wyjątkowo życzliwą atmosferę jaką tworzą pracownicy Ośrodka Edukacyjnego, ale także ze względu na bajkowe zimowe krajobrazy podziwiane po drodze z okien autokaru. Już dziś czekamy na kolejne edycje konkursu.

Obszerniejsze relacje z opisanego wydarzenia można znaleźć pod następującymi adresami

https://nowyzmigrod24.pl/wiadomosci/3284-rozstrzygniecie-konkursu-magurska-paleta-barw-w-magurskim-parku-narodowym-zdjcia.html#gallery171ea4dea5-95

http://magurskipn.pl/index.php?d=artykul&art=780&kat=102&s=17&sk=1

Galeria