
Dnia 27 maja uczniowie klas V : Lena Górska, Maria Paluch oraz Piotr Wiszowaty reprezentowali naszą szkołę w II Gminnym Konkursie „Polimat – Liga Wiedzy”. Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego oraz matematyki.
W części polonistycznej sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności z zakresu literatury, gramatyki oraz ortografii. Z kolei w części matematycznej rozwiązywali zadania dotyczące ułamków, arytmetyki i geometrii.
Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem i umiejętnością współpracy, zdobywając III miejsce w konkursie.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom osiągniętego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów w następnych konkursach!
